Luneta celownicza Kandar 4-16x40 AOME

Luneta celownicza Kandar 4-16x40 AOME
Hersteller: Kandar
Versand innerhalb von 1 Tagen
125.00 / 1szt.
In stock
Auf die Wunschliste
VOLLSTÄNDIGE BESCHREIBUNG

 

Precezyjny celownik optyczny z podświetleniem, regulacją paralakasy i zoom’em firmy Kandar.

Układ optyczny został wyposażony w celownik MilDot, regulowany zarówno w pionie i poziomie. Typ MilDot  pozwala szybko i bardzo precyzyjnie nanosić poprawki na odległość i znios (poprawkę na wiatr). 

Krzyż celowniczy jest podświetlany w kolorze czerwonym oraz zielonym. Dla obu kolorów można ustawić pokrętłem pięć poziomów jasności dostosowując tym celownik do pory dnia i warunków pogodowych.

Płynnie regulowane powiększenie od x4 do x16 pozwala na precyzyjne celowanie niezależnie od dystansu strzału i rozmiarów celu.

Krzyż celowniczy jest podświetlany w kolorze czerwonym oraz zielonym. Dla obu kolorów można ustawić pokrętłem pięć poziomów jasności dostosowując tym celownik do pory dnia i warunków pogodowych.

Cały okład optyczny zbudowany został z elementów szklanych.

Zmodernizowany system zastosowany w tej lunecie pozwala na szybkie ustawienie punktu zero i zablokowanie go poprzez dokręcenie śrub imbusowych znajdujących się na wieżyczkach. 

Umożliwia to montowanie tego celownika na bardzo mocnych karabinkach. Z powodzeniem sprawdzi się na karabinkach sportowych jak i snajperskich.

Dzięki powlekanym soczewką w które została wyposażona luneta  Kandar 4-16x40 AOME  obraz w obiektywie jest bardzo wyraźny i jasny.

Celownik optyczny został pokryty czarną matową farbą, dzięki czemu nie odbija promieni słoneczny. Wzmocniony tubus został wykonany z lekkiego i wytrzymałego lotnicznego stopu aluminium typu T6061.

Prócz celownika w zestawie znajdują się :

- osłona przeciwsłoneczna
- zakrywki flip-open
- ściereczka do czyszczenia układu optycznego
- instrukcja montażu i kalibracji w języku polskim

Technische Daten:
Waga:
626 g
Długość całkowita:
370 mm
Średnica obiektywu:
40 mm
Powiększenie:
4x-16x
Krzyż:
MilDot
Regulacja krzyża:
za pomocą wygodnego pokrętła 1/4’’ MOA
Regulacja paralaksy:
Tak
Średnica tubusa:
1"
Kundenrezensionen
Frage zum Produkt stellen:

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

E-Mail:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Ihre Frage:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Die mit - Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben. - gekennzeichneten Felder müssen ausgefüllt werden
pixel