Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie podany jest przybliżony czas oczekiwania na jego wysłanie (liczony w dniach roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia).

 

1) Produkty oznaczone jako „dostępny 

 

Jeśli produkt oznaczony jest jako dostępny w „24h” - oznacza, że jest to produkt, który znajduje się w naszym magazynie (tzn. „na stanie”). Wysyłka takiego produktu jest natychmiastowa i wysyłamy je tego zazwyczaj tego samego dnia.

 


2) Produkty oznaczone jako „niedostępny 

 

Produkty te nie znajdują się w tym momencie na magazynie w Polsce, jednak istnieje możliwość ściągnięcia ich z magazynu zagranicznego lub uszycia / wytworzenia ich, jeśli są robione na miejscu w Polsce. Jeśli są zainteresowani Państwo którymś z produktów „na zamówienie” - prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu dostawy, gdyż nie ma tutaj konkretów. Może to być 2 dni lub 2 miesiące, oczywiście zawsze staramy się aby to było jak najszybciej.

 


Przy zamawianiu kilku produktów, liczy się najdłuższy z czasów oczekiwania. Jest tak dlatego, że wszystkie zamówione produkty nadajemy w jednej przesyłce.

 

W przypadku płatności przelewem, powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

 

pixel