Airguns

Anzahl der gefundenen Produkte: 181

 Wiatrówka – hobby, pasja, rekreacja, świetny sposób spędzania wolnego czasu. Wiatrówka to idealna rozrywka dla każdego – niezależnie od płci, wieku czy zasobności portfela. Jeśli nie wiesz którą z wiatrówek wybrać, prosimy o kontakt z nami za pomocą maila lub naszej infolinii. Posiadamy w sprzedaży tylko najlepsze, najbardziej wytrzymałe i solidne wiatrówki, które dostarczą godziny świetnej zabawy. Nasz sklep z wiatórkwami jest obecnie najlepiej ocenianym sklepem militarnym z sieci!

Wszystkie niezbędne akcesoria do strzelania, celowania i trafiania znajdziesz w zakładce akcesoria. Dostępne u nas w sprzedaży pokrowce, śruty, tarcze, wiatrówki PCP, wiatrówki klasyczne, wiatrówki sprężynowe i kulochwyty są produktami najwyższej jakości. Staramy się dostarczać rekreacyjny sprzęt strzelecki w najatrakcyjniejszych dla naszych klientów cenach.

Oferujemy produkty  i współpracujemy z wiodącymi producentami w branży, takimi jak – Crosman, Hatsan, Ranger, Umarex, Slavia, BSA, Air Arms, Hammerli, Twinmaster i wielu innych

- Pistolety wiatrówki zasilane gazem CO2.
- Wiatrówki rewolwery zasilane gazem CO2.
- Jednostrzałowe pistolety sprężynowe.
- Wiatrówki PCA zwane potocznie „pompkami” zasilane wstępnie sprężonym powietrzem.
- Wiatrówki PCP zasilane sprężonym powietrzem ulokowanym w kartuszu, który pracuje na ciśnieniu roboczym 220 bar.
- Wiatrówki pirotechniczne zasilane pociskiem hukowym short 6 mm.
- Klasyczne wiatrówki długie dostępne we wszystkich kalibrach – 4,5 mm , 5,5 mm , 6,35 mm.

Pamiętaj: Wiatrówki mogą zakupić tylko osoby pełnoletnie. 
Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

pixel