Przetoczka CO2 z szybkozłączką i manometrem

  • Przetoczka / stacja tankowania - uniwersalna CO2 z dużej butli do małej z szybkozłączką (pozwala odpiąć przetoczkę od butli matki bez używania dodatkowych narzędzi) i manometrem
  • Nadaje się zarówno do butli z zaworem igłowym (pinowym), jak i ON/OFF.
Przetoczka CO2 z szybkozłączką i manometrem
Hersteller: PROTARGET.pl
Produktcode: 242
Versand innerhalb von 3 Tagen
49.75 / 1szt.
In stock
Auf die Wunschliste
VOLLSTÄNDIGE BESCHREIBUNG

Przetoczka / stacja tankowania -  uniwersalna CO2 z dużej butli do małej z szybkozłączką (pozwala odpiąć przetoczkę od butli matki bez używania dodatkowych narzędzi) i manometrem. Koniec problemów z tankowaniem! Kupujesz tylko jeden raz - a będzie Ci służyć do końca Twojej przygody z paintballem.

Nadaje się zarówno do butli z zaworem igłowym (pinowym), jak i ON/OFF.

Wyposażona w manometr szybkozłączkę, dwa zawory, uszczelki. Zawór na wejściu - to szybkie tankowanie kilku butli,zawór na wyjściu służy do dekompersji - montaż i demontaż małej butli przy zerowym ciśnieniu, co ma zasadniczy wpływ na trwałość oringu w butli! Manometr - kontrola ciśnienia. Szybkozłączka - to szybkie i wygodne połączenie i rozłączenie przetoczki np. do transportu. Ponowne przyłączenie to tylko jeden ruch. Do kompletu dołączone są 2 zapasowe uszczelki (do szybkozłączki i wyjścia na butlę) i szczegółowa  instrukcja, krok po kroku.

Do obsługi przetoczki nie są potrzebne żadne narzędzia (klucze, szczypce itp.). Wszystkie czynności wykonujemy gołymi rękami.

Urządzenie jest solidne, trwałe, proste w obsłudze i sprawdzone na komercyjnych polach. Te przetoczki działają niezawodnie już od kilku lat.

Koniec problemów z tankowaniem małych butli.


W skład zestawu wchodzi:

  • przetoczka z szybkozłączką i manometrem
  • zapasowe oringi 2 szt.
  • instrukcja obsługi w języku polskim
Kundenrezensionen
Frage zum Produkt stellen:

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

E-Mail:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Ihre Frage:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Die mit - Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben. - gekennzeichneten Felder müssen ausgefüllt werden
pixel