Target telescope Kandar 6-24x50 AOME

Target telescope Kandar 6-24x50 AOME
Hersteller: Kandar
Versand innerhalb von 1 Tagen
149.75 / 1szt.
In stock
Auf die Wunschliste

Dieses Produkt ist in unseren Shops erhältlich

Sie können dieses Produkt auch in einer unseren Filialen in Ihrer Gegend kaufen. Überprüfen Sie, in welchen Filialen dieses Produkt sofort verfügbar ist. Verfügbarkeit überprüfen
VOLLSTÄNDIGE BESCHREIBUNG

Precezyjny celownik optyczny z zoom’em firmy Kandar.

Układ optyczny został wyposażony w celownik  MilDot, regulowany zarówno w pionie i poziomie. Typ MilDot  pozwala szybko i bardzo precyzyjnie nanosić poprawki na odległość i znios (poprawkę na wiatr). 

Płynnie regulowane powiększenie od x6 do x24 pozwala na precyzyjne celowanie niezależnie od dystansu strzału i rozmiarów celu. Regulacja ostrości i paralaksy od 9m do nieskończoności do dodatkowy atut!

Krzyż celowniczy jest podświetlany w kolorze czerwonym oraz zielonym. Dla obu kolorów można ustawić pokrętłem pięć poziomów jasności dostosowując tym celownik do pory dnia i warunków pogodowych.

Cały okład optyczny zbudowany został z elementów szklanych.

Zmodernizowany system zastosowany w tej lunecie pozwala na szybkie ustawienie punktu zero i zablokowanie go poprzez dokręcenie śrub imbusowych znajdujących się na wieżyczkach. 

Umożliwia to montowanie tego celownika na bardzo mocnych karabinkach. Z powodzeniem sprawdzi się na karabinkach sportowych jak i snajperskich.

Dzięki powlekanym soczewką w które została wyposażona luneta  Kandar 4-16x40 AOME  obraz w obiektywie jest bardzo wyraźny i jasny.

Celownik optyczny został pokryty czarną matową farbą, dzięki czemu nie odbija promieni słoneczny. Wzmocniony tubus został wykonany z lekkiego i wytrzymałego lotnicznego stopu aluminium typu T6061.

Prócz celownika w zestawie znajdują się :

- okluar
- zaślepki flip-open
- ściereczka do czyszczenia układu optycznego
- instrukcja montażu i kalibracji w języku polskim

Technische Daten:
Dane Techniczne
Średnica tubusa:
1"
Waga:
640 g
Długość całkowita:
405 mm
Średnica obiektywu:
50 mm
Powiększenie:
6x-24x
Krzyż:
typ Mil-Dot
Regulacja krzyża:
system "Ring-lock Target Turrets"
Regulacja ostrości:
Tak
Regulacja paralaksy:
10 yardów - nieskończoność
Podświetlenie::
Zielony - Czerwony
Kundenrezensionen
Frage zum Produkt stellen:

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

E-Mail:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Ihre Frage:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Die mit - Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben. - gekennzeichneten Felder müssen ausgefüllt werden
pixel