O nas

Dane firmy:

 

PROTARGET Paweł Antas

ul. ORLA 11/1

41-205 Sosnowiec


NIP: 6292404172

REGON: 241941836

Tel.: 531-153-299

E-mail: sklep@protarget.pl

 

Konto bankowe mBank: 84 1140 2004 0000 3502 7757 4970

Numer rachunku IBAN : PL84 1140 2004 0000 3502 7757 4970

Numer BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK 

 

 

Misja

 

 

Firma PROTARGET.pl powstała w maju 2011 roku by szerzyć idee aktywnego i oryginalnego spędzania wolnego czasu, zgodnie z zapotrzebowaniami Naszych klientów. Misję tę realizujemy poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów oraz profesjonalną pomoc Naszej kadry pracowników. Celem nowo powstałego sklepu jest działalność handlowa polegająca na prowadzeniu sklepu z artykułami militarnymi, survivalowymi i outdoorowymi.

 

Sklep PROTARGET.pl zajmuje się sprzedażą internetową i stacjonarną sprzętu paintballowego, wiatrówek, pistoletów, łuków, alkomatów, lornetek, noży, sprzętu do samoobrony, wykrywaczy metali, wszelkiego rodzaju akcesoriów do sprzętu wcześniej wymienionego.

 

 Stawiamy na profesjonalizm i profesjonalnie podchodzimy do klienta. Tworzymy rozbudowaną platformę do handlu internetowego, staramy się ciągle poszerzać swój asortyment sprzętu survivalowego, outdoorowego oraz militarnego.

 

Dzięki utrzymywaniu atrakcyjnej i korzystnej relacji pomiędzy ceną a jakością, Nasze produkty możemy zaoferować szerokiemu spektrum konsumentów. W przyszłości chcemy rozwijać Naszą działalność w kierunku klienta bardziej wymagającego, poprzez wprowadzenie sprzętu specjalistycznego, ze średniej i wyższej półki.

 

Wierzymy, że Nasi pracownicy sa podstawą sukcesu firmy, dlatego zapewniamy im atrakcyjne warunki pracy, rozwoju zawodowego i osobistego. Inwestujemy w zdobywanie przez nich nowych kompetencji i umiejętności.

 

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W biznesie uwzględniamy przede wszystkim lokalne interesy społeczne, ochronę środowiska, pracowników i dostawców. Pragniemy być profesjonalną firmą pod każdym względem.

 

 

Nazwa

 

Nazwa ProTarget powstała od połączenia skrótu Pro (od profesjonalnej obsługi, jaką będziemy starali się zapewnić Naszym klientom) i Target (ang. „cel”). Nazwa ta łączy w sobie założenie, że Nasze cele będziemy realizować w sposób profesjonalny, a hasłem, którym się posługujemy jest:

 

„Celuj w profesjonalizm!”

 

 

Dlaczego my?

 

 Każdy oferowany przez nas produkt jest NOWY, ORYGINALNY dostarczony od polskich dystrybutorów lub bezpośrednio od producentów.

 Na każdy towar wystawiamy FAKTURĘ VAT / PARAGON.

 

  Nasza dewiza "DLA NAS KLIENT JEST WAŻNY NIE TYLKO PRZED ZAKUPEM" mobilizuje cały zespół każdego dnia, abyś był w 100% USATYSFAKCJONOWANY nie tylko przed zakupem, ale i późniejszą obsługą oraz wsparciem. 

 

 Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej - INPOST. Wszystkie paczki są UBEZPIECZANE NA NASZ KOSZT! Kupując wiele przedmiotów - płacisz tylko RAZ za przesyłkę wieloprzedmiotowej paczki. My NIE ZARABIAMY NA TRANSPORCIE. Paczkę dostarczamy do 48H, ale najczęściej jest u Ciebie na następny dzień.


 
My OFERUJEMY najwyższej jakości towar wraz z profesjonalnym wsparciem! A wszystko to po najlepszych cenach na rynku! Każdy znajdzie coś na własną kieszeń.

 W swojej ofercie posiadamy sprzęt wielu znanych i RENOMOWANYCH MAREK, w tym: Hatsan, Kandar, Artemis, Gamo, Vogler Optic, Swiss Arms, Crosman, Umarex, Walther, Razor, Vortex i wielu innych. Sprawdź ich pełną listę tutaj.

 

pixel