Bezpieczeństwo

 

Przeczytaj, w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo Twoich zakupów.

 

Bezpieczeństwo produktów i dostawy

 

 Twoje zakupy dostarczamy za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej. Oferta realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej, została tak przygotowana, aby do paczek nie trafiły produkty narażone na zniszczenie.

  

Paczki są odpowiednio przygotowywane w naszym magazynie, tak aby transport nawet w najbardziej odległe zakątki Polski, nie spowodował utraty jakości produktów. Staranny proces pakowania, zapewnia najwyższe bezpieczeństwo wszystkich produktów.

 

  Przejrzysty system gwarancji 


Bezpieczeństwo to także dobrze zorganizowany i przejrzysty system gwarancji.

Właśnie dlatego dopilnowaliśmy, aby każdy produkt dostępny w ofercie PROTARGET.pl posiadał szczegółową informację o zakresie i warunkach gwarancji. Na naszych stronach internetowych umieściliśmy także jasny i klarowny opis przebiegu procesu reklamacyjnego, tak by był on jak najłatwiejszy do zrealizowania.

 

 

Bezpieczeństwo danych osobowych

 

Twoje dane, które wprowadzasz na stronie PROTARGET.pl są przesyłane szyfrowanym łączem, za pośrednictwem bezpiecznego protokołu https, przy wykorzystaniu certyfikatów, jakie stosują banki w swoich serwisach internetowych.

 

Twoje dane przechowujemy zgodnie ze standardami GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Służą do realizacji i dostarczenia Twoich zamówień, nigdy i nikomu ich nie przekazujemy. W każdej chwili masz dostęp do swoich danych, możesz je dowolnie zmieniać lub usuwać, logując się na swoje konto PROTARGET i wchodząc w zakładkę Moje konto.

Baza danych PROTARGET.pl jest zgodnie z prawem zarejestrowana w GIODO.

 

 Szyfrowane połączenie SSL


Nasz sklep jest objęty szyfrowanym połączeniem SSL, dzięki temu informacje wysyłane przez twój komputer zostaną najpierw zaszyfrowane, tak żeby nie mogły się dostać niepowołane ręce.

 

  Przejrzysta i wiarygodna polityka prywatności 


Sklep internetowy PROTARGET.pl jest świadomy, jak ważne dla naszych Użytkowników jest poszanowanie ich prywatności. Sprawdź jak dbamy o Twoją prywatność: Polityka prywatności PROTARGET.pl.

 

 

Bezpieczeństwo płatności


Płatności online są realizowane przy współpracy z wiodącym polskim serwisem PayU.pl

 

Jest to gwarancja bezpiecznego przekierowania na strony Twojego banku i po dokonaniu płatności, powrotu na naszą stronę. Wszystkie transakcje są realizowane przy wykorzystaniu najbezpieczniejszych certyfikatów i protokołu https.

pixel