Luneta celownicza Kandar 3-7x28

Luneta celownicza Kandar 3-7x28
Hersteller: Kandar
Versand innerhalb von Tagen
17.50 / 1szt.
Auf die Wunschliste
VOLLSTÄNDIGE BESCHREIBUNG

Precyzyjna luneta celowniczka 3-7x28 firmy Kandar. 

Zestaw montażowy, który służy do zamontowania celownika na wiatrówce otrzymujesz od nas GRATIS. Zestaw który sprzedajemy jest gotowy do zamontowania. Układ optyczny został wyposażony w celownik typu 30/30, który umożliwia zarówno strzelanie precyzyjne (cienkie włosy w centrum krzyża) jak też szybkie, instynktowne strzelanie w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych (pomagają w tym grube ramiona główne). Płynnie regulowane powiększenie od 3 do 7 razy pozwala na precyzyjne celowanie niezależnie od dystansu strzału i rozmiarów celu. 28 mm średnica soczewki generuje bardzo jasny i wyraźny obraz, luneta sprawi się świetnie nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wysokiej jakości szklana optyka zapewnia niezawodne działania na lata.

Montaż dostępny w tym zestawie został przystosowany do standardowej szyny o szerokości 11mm, która jest dostępna we wszystkich długich wiatrówkach. Dwa pokrętła (pion i poziom) umieszczone w wieżyczkach na tubusie lunety pozwalają na precyzyjną kalibrację układu optycznego. Przyrząd został wykonany z bardzo solidnego aluminium lotnicznego, a dzięki zastosowaniu czarnej oksydy nie odbija promieni słonecznych. Wzmocniony tubus został wykonany z lekkiego i wytrzymałego lotnicznego stopu aluminium typu T6061.

W zestawie znajduje się:

- luneta celownicza Kandar 3-7x28
- okluar
- obiektyw
- welurowa ściereczka do czyszczenia układu optycznego 
- instrukcja montażu i kalibracji 

Technische Daten:
Dane Techniczne
Waga:
165g
Długość całkowita:
305 mm
Średnica obiektywu:
28 mm
Powiększenie:
3-7x
Krzyż:
MilDot
Regulacja krzyża:
Pionowa - Pozioma
Średnica tubusa:
19 mm
Długosć tubusa:
135 mm
Produkty polecane do tego towaru
Kundenrezensionen
Frage zum Produkt stellen:

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

E-Mail:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Ihre Frage:
Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben.
Die mit - Dieses Feld muss ausgefüllt werden, um die Bestellung aufzugeben. - gekennzeichneten Felder müssen ausgefüllt werden
pixel